fbpx

Kurz Indické kuchyně

PROSTOR PLNÝ VŮNÍ, INDIE A DOBRÉ NÁLADY
rezervace nejblizsiho seminareNadcházející akce

Dávat

Smích a uvolnění, s každou další akcí víc a víc!

Sehephali pro vás připravila sérii

Degustační kurz Indické kuchyně

Máte jedinečnou možnost se naučit Indické recepty přímo od Indky, která každý z prezentovaných pokrmů vařila velkou část svého života. Shephali se naučila vařit od své babičky, která stejně jako Shephali, strávila většinu svého života vařením pro svou velkou rodinu. Od útlého dětství obě vařili pro 15 členů rodiny, která podle tradice bydlí v Indi v jednom domě. Vyjímkou nebyly časté návštěvy širšího okruhu rodiny.

V kurzech se naučíte postupně všechny základní recepty Indické kuchyně. Technicky náročnou část každého kurzu si vyzkoušíte a pod vedením Shephali snadno pochopíte techniku přípravy. Každý kurz se skládá z jednoduchého menu, které budete schopni snadno uvařit pro svou rodinu. 

ochutnávka indické kuchyně ve formě obědu je součástí každého našeho semináře. Aktuálně to je

„Světlo v nás“ ve Vojkovicích

Tento seminář je jedinečnou příležitostí pochopit a prožít Yogu.

nadcházející akce

Soham Yoga

Yoga v Peci pod Sněžkou

20-22.března 2020

Tradičně báječná akce plná jógy a lyžování.

Víkend bude tvořit 7 lekcí ve kterých se protáhneme s jógou a uvolníme v meditaci. Nad rámec běžného víkendového pobytu proběhne také několik meditací s otevřeným koncem. Tyto meditace nebudou omezeny počtem zájemců, časem a dokonce ani programem.

Volitelnou částí akce je relaxace ve whirpool, dále si můžete připlatit plnou penzi a zvolit vegetariánskou stravu. Majitel chaty garantuje zasněženou krajinu v oblíbené horské destinaci.

víc informací zde...

Světlo v nás - Seminář Vojkovice

NEDĚLE 29.3.2020

Přijďte se ponořit do sebe a prožít současný okamžik.

Seminář, kterým vás provedu, se bude odehrávat ve tmě a samotě vašeho bytí. Většina semináře bude vyplněna aktivitami, které vás budou nenásilně směřovat skrze tmu každodenního nevědomí do světla, které nabízí prožitek plného vědomí. Celým seminářem vás bude provázet zvuková kulisa, která bude dávat prostor okamžikům hlubokého ticha. Konec oslavíme lehkou a lahodnou Indickou ayurvedickou meditační večeří šesti chutí.

víc informací zde...

Trochu víc Indické kuchyně - degustační kurz

Neděle 5.4.2020

Přijďte se seznámit s třemi recepty, které vaří celá Indie.

Curry je velice lehká omáčka, k níž si připravíte nadýchané chlebové placky Chapati a zeleninovou přílohu, která do tohoto menu plného Indických chutí absolutně zapadá. Nenechte si ujít pokračování úspěšného semináře plného úsměvů a informací z Indie. 

Shephali pochází ze západní Indie. Od svého útého dětství se pod vedením své babičky naučila plno báječných receptů,  které s vámi bude ve svých kurzech sdílet.

víc informací zde ...

 

Naše aktivity do tvého e-mailu

error: