fbpx

NOHAMA PEVNĚ NA ZEMI

Chcete prohloubit svou praxi a zamyslet se nad novými souvislostmi. Pojďte prožít jógu do Všetat!
RezervaceOstatní aktivity

O akci

Způsob, kterým stojíme na zemi je hluboce spjat s mnoha aspekty našeho života. Ovlivňuje celkové držení těla, ale i to jak jsme schopni procházet životem, co nás potká a nemine. Kontakt se zemí je samozřejmostí a v běžném životě se nad ním nezamýšlíme. S nohama pevně na zemi získáváme v životě jistotu a sílu zvolit si svůj směr. Nejsme unášeni větrem sem a tam – cítíme  stabilitu.

V tomto semináři se budeme zaměřovat na pocítění země a všechny pozice, které nás do země mají  pevně zakotvit. Pojďte najít co o vás prozrazují vaše nohy, zamyslet se nad souvislostmi a procítit svůj postoj.

Místo konání

Rodinné centrum Všetaty – Přívory (T.G. Masaryka 138, 27716 Všetaty) velice příjemné místo, které na vás od vstupu dýchne vůní domova. Je to velice útulný prostor, jak dělaný pro komorní akci tohoto druhu.

Strava

  

Polévka, Indický hlavní chod k obědu a Indický chai se zákuskem ke svačině. To vše pro vás s láskou připraví Shephali.

 

Program

 

Neděle

11:11 – 12:30       Jemné protažení celého těla

12:30 –  13:00     Oběd

13:30 – 14:00      Teorie

14:00 – 15:00      Meditace

15:00 –  15:50     Cvičení a probírání jednotlivých pozic do detailu

15:50 – 16:15       Svačinka

16:15 – 17:30       Sestava „Pevně na nohou“

17:30 –  18:18      Meditace

 

 

 

Cena

800 Kč 

Termín

5.1.2020

Platební a storno podmínky

Akci si rezervuj vyplněním krátkého formuláře na této stránce a zaplacením zálohy 400 Kč na účet 2100315447/2010. Rezervaci můžeš zdarma stornovat 18 dní před plánovaným začátkem akce. Jinak záloha propadá. Doplatek pošli nejpozději 11 dní před začátkem akce.

Rychlá Rezervace

FAQ

Nejčastější dotazy.

Mohou s sebou vzít na akci svou rodinu?

Tato akce je vhodná pro děti, které dovedou udržet klid a spokojenost. Rezervuješ li místo pro dítě, stačí zmínit jeho věk v poznámce při rezervaci.

Bude pro mě na akci ještě místo?

Plně obsazená akce bude označena jako PLNĚ OBSAZENO. Pokud akce není takto označena, tvoje místo je dostupné.

Nemám auto. Mám začít hledat autobusový spoj?

Do Všetat se dostanete poměrně dobře autobusem stejně jako vlakem. V okamžiku, kdy bude jasný seznam účastníků je možné se domluvit na spolujízdě. 

Kdy mi dorazí email s detaily ohledně celé akce?

Převážně se snažíme email zasílat s včasným předstihem. Jestli ti do e-mailové schránky nic nepřišlo, neváhej nás kontaktovat.

Je pro mě akce vhodná?

Každá lekce, seminář, víkend jsou koncipovány tak, aby z nich všichni získali pocit radosti a spokojenosti. Jelikož se jedná o jógu, která je duchovní naukou, často se člověk učí i když si toho není přímo vědom. Omezení, která přináší tvoje tělo jsou dočasné a často zdaleka ne tak dramatická jak si tvůj doktor myslí. Přesto, máš-li pocit neváhej nás kontaktovat a svůj problém konzultovat.

Jaké pomůcky budu potřebovat?

Většina akcí je připravena tak, aby vše co budete potřebovat bylo již na místě. Máš-li svoje cihličky a meditační polštář, vezmi si ho s sebou. Někdo má také rád přes sebe přehodit lehkou deku (když leží na podložce a relaxuje). 

Speciální požadavky

Na této akci je standardně vegetariánské menu, budeš-li ho potřebovat nějak upravit, můžeme se na tom nejspíš dohodnout. Stačí to poznamenat do zprávy při rezervaci. S dalšími nápady se nám neváhej ozvat – tvoje přání je nám potěšením splnit.

Naše aktivity do tvého e-mailu

error: