fbpx

Yoga na celý víkend

Akce o Vás pro vás
dojmy z proběhlých akcí

Nejbližší yoga víkend

Yoga víkend v Peci pod Sněžkou

20.3.-22.3.2020

Pro tvoje potěšení, uvolnění a dobrou náladu pořádám tradičně senzační Víkendový pobyt v Peci pod Sněžkou.

Víkend bude tvořit 7 lekcí ve kterých se protáhneš s jógou a uvolníš v meditaci.

Lyže si bereme sebou, protože garance sněhu je téměř 100%

Nadcházející Yoga víkendy

Zde si můžeš s předstihem prohlédnout všechny naplánované víkendové akce. Také si můžeš místo na svém oblíbené víkendové akci předem zarezervovat.

každá víkendová akce

Je prostředí, kde se sejdeme s příjemnými lidmi. Většina z nich se směje a nebo alespoň usmívá.

Naše víkendové akce jsou plné prostoru pro meditaci, relaxaci a uvolnění. Potřebuješ-li být sama, nebo strávit víkend s lidmi, kteří sdílí stejné zájmy – náš víkendový pobyt bude přesně pro tebe. Každá akce je hlavně o vás. Je to váš prostor a naše zodpovědnost je vám dát co nejvíc ze svého srdce. Někdy to navenek vypadá jako velká dřina, ale je to čistá radost a štěstí. Vše plyne neuvěřitelně lehce. Když víkend skončí vznáší se nad vámi euforie z dobré akce, jste samý úsměv a vnitřní klid. To je důvod, proč se na každý víkend nesmírně těšíme.

Informace k nastávajícím víkendům

Yoga víkend v Peci pod Sněžkou

20.3.-22.3.2020

nadcházející akce

Soham Yoga

Yoga v Peci pod Sněžkou

20-22.března 2020

Tradičně báječná akce plná jógy a lyžování.

Víkend bude tvořit 7 lekcí ve kterých se protáhneme s jógou a uvolníme v meditaci. Nad rámec běžného víkendového pobytu proběhne také několik meditací s otevřeným koncem. Tyto meditace nebudou omezeny počtem zájemců, časem a dokonce ani programem.

Volitelnou částí akce je relaxace ve whirpool, dále si můžete připlatit plnou penzi a zvolit vegetariánskou stravu. Majitel chaty garantuje zasněženou krajinu v oblíbené horské destinaci.

víc informací zde...

Světlo v nás - Seminář Vojkovice

NEDĚLE 29.3.2020

Přijďte se ponořit do sebe a prožít současný okamžik.

Seminář, kterým vás provedu, se bude odehrávat ve tmě a samotě vašeho bytí. Většina semináře bude vyplněna aktivitami, které vás budou nenásilně směřovat skrze tmu každodenního nevědomí do světla, které nabízí prožitek plného vědomí. Celým seminářem vás bude provázet zvuková kulisa, která bude dávat prostor okamžikům hlubokého ticha. Konec oslavíme lehkou a lahodnou Indickou ayurvedickou meditační večeří šesti chutí.

víc informací zde...

Trochu víc Indické kuchyně - degustační kurz

Neděle 5.4.2020

Přijďte se seznámit s třemi recepty, které vaří celá Indie.

Curry je velice lehká omáčka, k níž si připravíte nadýchané chlebové placky Chapati a zeleninovou přílohu, která do tohoto menu plného Indických chutí absolutně zapadá. Nenechte si ujít pokračování úspěšného semináře plného úsměvů a informací z Indie. 

Shephali pochází ze západní Indie. Od svého útého dětství se pod vedením své babičky naučila plno báječných receptů,  které s vámi bude ve svých kurzech sdílet.

víc informací zde ...

 

FAQ

Nejčastější dotazy.

Jsou pro mě vaše akce vhodné, bez předchozí zkušenosti s yogou?

Akce jsou koncipované směrem k prožitku a spokojenosti v současném okamžiku. Jestli jsi už někdy zažila štěstí můžeme říct, že je pro tebe naše akce velice vhodná. Žádná zkušenost s jógou bývá často bonusem.

Obávám se, že některou část programu nezvládnu?

Víkendové akce jsou jak dělané pro začátečníky a tak jestli si myslíš, že něco nezvládneš, jsi na mém víkendu správně. Neustále začínat je důležitější než očekávat konec. Skutečná Yoga nemá konec ani začátek a téměř nezáleží na tom, jaké pozice děláme, ale jak je děláme. Jsi-li celou lekci schopna zůstávat bez myšlenek v současném okamžiku můžeš tvrdit, že už nejsi začátečník, ale pak je dost pravděpodobné, že tě nic takového nenapadne 🙂

Chci pozvat další účastníky.

Naše akce se často organizují téměř samy. Nepoužíváme agresivního marketingu a také se nesnažíme za každou cenu zaplnit všechna místa. Za každou akcí je plno práce, ale nakonec všechno vychází poměrně nenuceně a přesně podle našich představ. Proto budeme rádi, když o nás dáš vědět všem svým známým. Těměř vždy jsme schopni najít místo pro dalšího účastníka.

Mohu s sebou vzít svého čtyřnohého přítele?

Na našich akcích se snažíme udržet prostor, v kterém se můžete věnovat jen sami sobě. Proto nechte své mazlíčky doma. 

Jaké pomůcky budu potřebovat?

Na většině akcí si vystačíš s pohodlným oblečením, podložkou, meditačním polštářkem a dekou.

Jsou vaše akce vhodné pro děti?

Většina dětí meditaci ani yogu nepotřebuje. Děti meditují přirozeně a převážně nemají trpělivost, s kterou by celou lekci přečkali. Nicméně se s touto otázkou neváhejte ozvat – posoudíme individuálně. Věk účastníků není směrodatný a na mé lekce chodí běžně děti od 8-15let.

Naše aktivity do tvého e-mailu

error: